Умови доступності для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Згідно Статті 3 Закону України “Про освіту”  кожен має право на якісну та доступну освіту. Ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття освіти.

Право на освіту гарантується незалежно від віку, статі, раси, стану здоров’я, інвалідності, громадянства, національності, політичних, релігійних чи інших переконань, кольору шкіри, місця проживання, мови спілкування, походження, соціального і майнового стану, наявності судимості, а також інших обставин та ознак.

Станом на 1 вересня 2021 року у закладі немає учнів з інклюзивною формою навчання та дітей з ООП. Але заклад відкритий до надання освітніх послуг таким дітям.

У нашому закладі працює:

- практичний психолог;

- логопед.

Створено ряд умов для комфортного перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

- побудовано пандус на вході до школи(2 шт.);

- добудовано зручний під’їзд для пересування на інвалідному візку з вулиці на 1 поверх.