Магія святого Валентина

Дата: 14.02.2024 20:06
Кількість переглядів: 48

Уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року - День Святого Валентина.

Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.

Любов - це прекрасне почуття, що творить чудеса, робить людину сильною, чистою, доброю, зарядженою позитивом! Тільки почуття закоханості змушує горіти серця відвагою, розквітати чарівною квіткою, вимовляти прекрасні слова!

Сьогодні відбувся батл між командами учнів 8 та 9 класів. Учасники обох команд продемонстрували дотепніть та креативність під час різноманітних конкурсів. Навіть розповіли свої короткі історії кохання. Глядачі та учасники команд отримали багато  позитивних емоцій, заряд бадьорості, яскравих вражень і гарного настрою! А створювали святкову атмосферу учні 10 класу з допомогою свого класного керівника Думич Н.В.