Як кинути вживати нікотинові та тютюнові продукти?

Дата: 24.04.2024 19:30

Як кинути вживати нікотинові та тютюнові продукти?

❗️ 18 листопада 2021 року світова спільнота відзначає Міжнародний день відмови від куріння.

У твоєму віці може здатися, що в тебе немає залежності, але насправді вона формується поступово — від однієї пачки сигарет на місяць й непомітно до щоденного куріння. Вживання тютюну — це справжня хвороба, яка потребує лікування. Проте відмовитися від куріння цілком реально ☝🏻

Ось поради, якщо ти або хтось з твоїх друзів чи рідних хоче кинути курити.

Перш за все, потрібно визначити причини — і рухатися далі вже з реальною мотивацією. А наступний крок — скласти власний план відмови від куріння:

👉🏻 Призначити дату відмови від куріння протягом двох наступних тижнів.

👉🏻 Повідомити  друзів про своє рішення — кидати курити простіше з підтримкою найближчих.

👉🏻 Скласти перелік ситуацій, коли ти зазвичай куриш, аби з’ясувати, що може спровокувати тебе закурити.

👉🏻 Подумати про невеликі заохочення для себе за певні досягнення (наприклад, коли ти протримався без сигарет тиждень тощо).

👉🏻 Не боятися невдачі — ти завжди можеш почати спочатку та довести справу до переможного фіналу. Головне — твердо вірити у власні сили!

Шукай більше лайфхаків з відмови від куріння на сайті http://www.stopsmoking.org.ua/, а за потреби не соромся звернутися за професійною допомогою до лікаря — це суттєво підвищить твої шанси на успіх.

#NicotineTobaccoFreeSchools

#ТурботаПроЗдоров’яТвійВнесокУПеремогу